İz Teknoloji Sıkça Sorulan Sorular​

SSS

Tamir talebinizi izteknoloji.com üzerinden veya 0541 505 91 91 numaralı telefon üzerinden oluşturabilirsiniz.

İstanbul il sınırları içerisinde; İz Teknoloji Kuryeleri adresinizden Cep Telefonu ve Notebook cihazlarınızı tamir edilmek üzere alır. Tamir edilen cihazlar yine İz Teknoloji Servisi kuryeleri tarafından adresinize teslim edilir.

Ücretsiz Kargo Hizmeti; İstanbul dışında, tüm Türkiye de anlaşmalı olduğumuz kargo firması ile ücretsiz olarak İz Teknoloji Servisine tamir ettireceğiniz cihazı gönderebilirsiniz. Cihazınız tamir sonrası anlaşmalı kargo firmamız tarafından adresinize teslim edilir.

Taşıma sırasında cihazlarınız kaybolmaya karşı sigorta altındadır.

Tamir talebinizi ulaştıktan sonra, müşteri hizmetlerimiz sizlerle iletişime geçerek cihazınızın tamir için alımını organize eder. İstanbul içindeyseniz İz Teknoloji Servisi Kuryemizle, İstanbul dışında tüm Türkiye de anlaşmalı olduğumuz kargo firmasıyla ücretsiz olarak tamir için alımı gerçekleştirilir. İz Teknoloji Servis Merkezimize gelen cihazınıza teknik ekibimiz inceleyerek, kullanılacak yedek parça ve  işçilik hizmetlerini içerdiği bir tamir listesi oluşturur. Müşteri hizmetlerimiz oluşturulan tamir listesini kontrol ederek tamir onayınızı almak için tarafınıza  sms ve e-posta gönderir. Tamir onayınız sonrası cihazınızın tamiri yapılır. Tamir sonrası cihazınızın son testleri yapıldıktan sonra, tarafınıza teslim edilmek üzere gönderilir. Onayınız alınmadan cihazınız için hiçbir tamir uygulamasına geçilmez.

Ek Garanti Sigortası Nedir?
İz Teknoloji’de onarım görmüş Cep Telefonu, Notebook & Tv cihazların onarımı tamamlandığı tarihten itibaren yanında ek garanti sigortası hediye edilmektedir. Hediye sigorta ile cihazınızda üretici hatasından meydana gelebilecek işçilik ve mekanik kusurlara karşı 2000 TL’ye kadar onarım için teminat altına alınır.

Ne kadar süre geçerlidir?
Cihazın onarım işlemleri tamamlandığı tarih itibariyle başlayacak olup, bir (1) yıl süre için geçerli olmaktadır.

Ne değildir?
Uzatılmış Garanti sigortası kazaen zarar uğrama (kırılma, sıvı teması) hasarlarını kapsamamaktadır.

Onarım masraf(lar)ı 2000 TL’yi geçerse ne olacak?
Cihaz onarım bedelinin 2000 TL’yi geçmesi durumunda kalan tutar müşteriden tahsil edilerek onarım işlemi tamamlanır. 

Ekran Koruma Sigortası Nedir?
İz Teknoloji’de ekran onarımı gerçekleşen Cep Telefonu cihazlarına teslim edilirken yanında ekran koruma sigortası hediye edilmektedir. Hediye sigorta ile cihazın kazaen hasara uğraması sonucu ortaya çıkacak ekran onarım masrafları karşılanmaktadır.

Ne kadar süre geçerlidir?
Cep Telefonunuzun onarım işlemleri tamamlandığı tarih itibariyle başlayacak olup, altı (6) ay süre için geçerli olmaktadır.

Ne değildir?
Ekran Koruma sigortası üretici kaynaklı mekanik ve işçilik kusurlarını kapsamamaktadır. Ayrıca ekran ile birlikte diğer hasarlanan parçalar (kasa, anakart vb.) da kapsam dâhilinde yer almamaktadır.

Ekran dışında farklı bir hasar olması durumda ne olacak?
Ekran dışında hasar gören farklı bir parça olması durumunda, ilgili parça(lar)ın tutarı müşteriden tahsil edilerek onarım işlemi tamamlanır.”

İz Teknoloji Servisin den hizmet alan tüm müşterilerimiz anlaşmalı olduğu güvenli Paynet ödeme sistemini kullanarak, tamir tutarlarını vade farksız ve 6 ay taksitle ödeyebilirler.

ceptelefonu.club, İz Teknoloji Servisinin siz Müşterilerine sunduğu avantajlı hizmetlerinden yararlanmanız için izteknoloji.com üzerinden  ücretsiz üye olabileceğiniz, size özel bir ayrıcalıklar dünyasıdır.