KAMPANYALAR

İz Teknoloji Servisi olarak Marka / Model farketmeksizin tamir ettiğimiz Cep Telefonu, Notebook ve Tv Cihazlarınıza karşılaşabileceğiniz tüm Teknik Arızalara karşı Gulf Sigortadan 1 Yıl Ek Garanti Sigortası Hediye ediyoruz. Tamir sonrası cihazınız hediye ettiğimiz EK Garanti Sigortası Sertifikanız tarafınıza teslim edilir.

Kampanya Katılım Şartları

izteknoloji.com & ceptelefonu.club sitelerine ücretsiz üye olmanız ve İz Teknoloji Servisinden tamir hizmeti almış olmanız gerekmektedir. Müşterilerimiz tamir sonrasında sadece bir adet kampanyamızdan yararlanabilirler, tamir sonrasında aynı cihaz için birden fazla kampanyadan yararlanamazlar.

Kampanya Bitiş Tarihi: 31.12.2020

İz Teknoloji Servisi olarak Marka / Model farketmeksizin ekran değişimi yaptığımız tüm cep telefonlarına, Ekranlarında karşılaşabilecekleri Kullanıcı hatalarına ( Kazaen Kırılma) karşı Gulf Sigortadan 6 ay süresince Ekran Koruma Sigortası hediye ediyoruz. Tamir sonrası cihazınız adına düzenlediğimiz hediyemiz olan Ekran Koruma Sigortası Sertifikası tarafınıza teslim edilir.

Kampanya Katılım Şartları

izteknoloji.com & ceptelefonu.club sitelerine ücretsiz üye olmanız ve İz Teknoloji Servisinden tamir hizmeti almış olmanız gerekmektedir. Müşterilerimiz tamir sonrasında sadece bir adet kampanya mız dan yararlanabilirler, tamir sonrasında aynı cihaz için birden fazla kampanyadan yararlanamazlar.

Kampanya Bitiş Tarihi: 31.12.2020

Ekran Kırılma Sigortası Kampanyası ; Her Marka & Model Cep Telefonlarınıza, adresinizde
profesyonel teknik elemanlarımızla A kalite Nano Kaplama uygulaması yaptıran tüm
müşterilerimize 6 ay Ekran Kırılma Sigortası hediye ediyoruz.

1 Yıl Ek Garanti Sigortası Kampanyası ; Her Marka & Model Cep Telefonlarınıza, adresinizde
profesyonel teknik elemanlarımızla A kalite Nano Kaplama uygulaması yaptıran tüm
müşterilerimize 1 yıl Ek Garanti Sigortası hediye ediyoruz.

Kampanyalarımız Hakkında Detaylı Bilgi Almak için Bizimle İletişim Kurun
CAPTCHA Resmi
%10 İNDİRİM
HEDİYE
%15 İNDİRİM
SÜRPRİZ
%20 İNDİRİM
HEDİYE
%50 İNDİRİM
SÜRPRİZ
izteknoloji.com Ücretsiz Üyesi Olun!
Çarkı Çevirin Hediye Kazanın!
Kurallarımız: