Cep Telefonu Tamiri

Tamir Süresince Ücretsiz Hizmeti

Apple Iphone, Samsung, Huawei, Xiaomi cep telefonlarının
tamiri teknik servis uzmanlarımız tarafından gerçekleştirmektedir

Cep Telefonu Tamir fiyat listemizde

Apple Iphone, Samsung cep telefonlarının tamir fiyatlarını bulabilirsiniz. Diğer Marka Cep Telefonları ve Arıza sebebi birçok nedene bağlı olabilecek tamirlerde arıza seçiminize göre tarafınıza bilgi verilecektir.

İstanbul İl Sınırları İçerisinde;

Bulunduğunuz adresten cihazınız Kuryemiz tarafından ücretsiz olarak alınır ve tamir sonrası ücretsiz olarak cihazınız adresinize teslim edilir.

Tüm Türkiye de Ücretsiz Kargo Hizmeti;

İstanbul ili dışında tüm Türkiye de anlaşmalı olduğumuz kargo firması PTT Kargo ile ücretsiz cihazınızı servis merkezimize gönderebilirsiniz. Tamir sonrası PTT Kargo ile ücretsiz cihazınız adresinize teslim edilir. Kargo sürecinde cihazınız sigorta güvencesi altındadır.

Tamir Edilen Tüm Cep Telefonlarına 1 Yıl Ek Garanti Sigortası Yapıyoruz!

İz Teknoloji Servisi olarak tamir ettiğimiz cep telefonlarına Gulf Sigortadan 1 Yıl Ek Garanti Sigortası Yapıyoruz. İz Teknoloji Servisinde tamir olan tüm cep telefonlarına 1 Yıl boyunca teknik arızalara karşı Ek Garanti Sigortası ile güvence altına alıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Kampanyalar sayfamıza bakınız.

Ekran Kırılmalarına Karşı Sigorta Yapıyoruz!

İz Teknoloji Servisinde ekran değişimi yapılan tüm cep telefonlarına Gulf Sigortadan 6 Ay Ekran Koruma Sigortası Yapıyoruz. İz Teknoloji Servisinde ekran değişimi olan cep telefonların ekranlarına Teknik arızalara ve Kullanıcı kaynaklı hasarlara ( Düşme sonucu ekran kırılması ) karşı 6 Ay Ekran Koruma Sigortası ile güvence altına alıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Kampanyalar sayfamıza bakınız.